Turniej Counter Strike
2022-12-04

W niedzielę 4 grudnia na Wydziale Elektrycznym ZUT przy ul. Sikorskiego 37 odbył się "Mikołajkowy Turniej Kół Młodzieżowych Oddziału Szczecińskiego SEP" zorganizowany przez Akademickie Koło SEP. Swoje umiejętności e-sportowe w grze Counter-Strike: Global Offensive zaprezentowali studenci Wydziału oraz uczniowie z kół młodzieżowych SEP działających przy Zespole Szkół Elektryczno-Elektronicznych, Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych oraz Zachodniopomorskiego Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej.

Uczestników turnieju przywitał wiceprezes Oddziału Szczecińskiego SEP dr inż. Paweł Prajzendanc, a następnie otrzymali oni okolicznościowe koszulki. Po wyznaczeniu drużyn rozpoczęły się rozgrywki, które były transmitowane na żywo w internecie i komentowane przez Roberta "seerees" Bilskiego.

Podczas turnieju uczniowie szkół zdecydowanie zdominowali starszych kolegów i zdobyli wszystkie lokaty na podium. Zwyciężył zespół z ZSEE w składzie Mateusz Meller i Bartosz Bilewski. Drugie i trzecie miejsce zdobyły drużyny z ZSEE i TŁiMC.

Po turnieju sala przekształciła się w strefę kibica, a uczestnicy turnieju dopingowali reprezentację Polski w meczu z Francją.

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom!!!