OS SEP na imprezie "Spacerek na uniwerek"
2022-10-02

W dniu 1 października 2022 roku, członkowie Akademickiego Koła SEP przy Wydziale Elektrycznym ZUT wraz z członkami Studenckiego Koła Naukowego SKORP wzięli udział, jako reprezentanci Wydziału Elektrycznego ZUT, w imprezie inaugurującej nowy rok akademicki – „Spacerek na uniwerek”. W ramach wydarzenia odbył się uroczysty pochód rektorów i studentów szczecińskich uczelni, a także odbyły się prezentacje na stanowiskach poszczególnych uczelni, w ramach których właśnie AK SEP oraz SKN SKORP zaprezentowali swoje działania.

Przedstawiono przygotowany we współpracy ze Studium Wychowania Fizycznego i Sportu ZUT zmodyfikowany rower treningowy zdolny zasilać odbiorniki – zademonstrowano to na przykładzie dwudziestu żarówek. Oprócz tego, przedstawiono kilka modeli robotów zbudowanych przez studentów. Studenci mieli także okazję opowiadać o studiowaniu na Wydziale, o tym czym się na nim zajmują i co robią w ramach pracy w kołach naukowych i dodatkowych aktywności.

Obejrzyj film