XXIII Ogólnopolskie Dni Młodego Elektryka
2022-11-23

W dniach 17-20 listopada 2022 roku delegacja z Akademickiego Koła SEP przy Wydziale Elektrycznym ZUT w Szczecinie wzięła udział w już XXIII edycji Ogólnopolskich Dni Młodego Elektryka, które w tym roku odbyły się w Krakowie. W ramach wydarzenia miały miejsce wykłady, a także cykl szkoleń i wycieczek do przedsiębiorstw, takich jak: ABB, Astor oraz Nokia. Tradycyjnie już dla ODME, odbyły się także zawody Ligi Elektryka oraz uroczysty bankiet w dniu zakończenia.

Z przyjemnością możemy także poinformować, że w trakcie posiedzenia wyborczego Studenckiej Rady Koordynacyjnej, jej Przewodniczącym na kadencję 2022-2023 został wybrany jeden z członków AK SEP – kol. Michał Cichowicz.

W delegacji AK SEP na ODME 2022 wzięli udział – Wojciech Pilecki, Michał Cichowicz, Filip Krzysztanowicz, Jakub Ciuruś, Bartłomiej Krusiński, Michał Kraśnicki, Wiktor Jaszcz oraz Dawid Klimasiński.